Kullanım Koşulları

SAVAŞ BOYA Emprenye Sanayi ve Tic. A.Ş. (Bundan sonra kısaca “SAVAŞ BOYA” olarak anılacak) olarak ürünlerimize ve Savaş Boya.com.tr web sitemize (Bundan sonra kısaca “Web Site” olarak anılacak) göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lütfen Web Sitesini kullanmadan önce aşağıda açıklanan şartları dikkatli inceleyiniz. Bu kayıt ve şartlar sizin için bağlayıcı olup, bu Web Sitesini kullanmanız, SAVAŞ BOYA’e kayıtlı olup olmadığınıza bakılmaksızın şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen Web Site’yi kullanmayınız.
 

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu Web Sitesi, yalnızca SAVAŞ BOYA’e ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği bu malzemeler (tüm Web Site içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; Web Sitesinin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere) tamamen ya da kısmen, SAVAŞ BOYA’e aittir. Bu malzemeler SAVAŞ BOYA ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler; uluslararası telif hakları, TC yasaları ve diğer uluslararası yasalar tarafından korunmaktadır. Bu malzeme ve materyallere Web Sitesi’nde yer verilmiş olması, bunların kullanımı ile ilgili olarak peşinen herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, bu Web Site’deki hiçbir malzeme ve materyali SAVAŞ BOYA’in açık ve yazılı izni olmaksızın değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Bu Web Sitesinde yer alan malzeme ve materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanımın sonucunda ortaya çıkabilecek yasal sorumluluklar, ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.
 

Şartlar ve Koşullar

SAVAŞ BOYA, Web Sitesi’nde yer alan bilgilerin, mümkün olduğunca kapsamlı ve eksiksiz olmasına dikkat etmektedir. Bununla birlikte, SAVAŞ BOYA önceden haber vermeksizin ürünlerin, teknik spesifikasyon ve ambalajlarını ve sair unsurlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.
Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik;, ambalaj, katalog, video, sunum, teknik spesifikasyon, fiyat, yetkili satıcı ve emprenye tesis bilgisi, resim, açıklama, bağlı linkler ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir açıklamaların, SAVAŞ BOYA ve Yetkili Satıcılar'ından veya SAVAŞ BOYA Müşteri Hizmetleri'nden temin edilebileceğini ve bununla yükümlü olduğunu kabul eder. Bu Web Sitesi, Web Sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda SAVAŞ BOYA’in hiçbir garanti ya da taahhüdünü içermemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından SAVAŞ BOYA'in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı, SAVAŞ BOYA Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

SAVAŞ BOYA, ürünlerde ve özelliklerinde her zaman teknik veya ticari nedenlerden bağımsız olarak değişiklikler yapma hakkını saklı tutmaktadır.

SAVAŞ BOYA, Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve Bayileri adına bir taahhüt teşkil etmediğini beyan eder. SAVAŞ BOYA, önceden haber vermeksizin bu Web Site Kullanım Şartları da dâhil olmak üzere, ürünlerin tavsiye edilen perakende satış fiyatı, ambalaj veya teknik spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Bu nedenle Kullanıcı, hiçbir şekilde Web Sitesi'nde yer alan "BİLGİ"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunmayacağını, SAVAŞ BOYA’den ve/veya Yetkili Satıcılar’ından herhangi bir talep hakkının olmayacağını kabul eder.

SAVAŞ BOYA, tamamen kendi inisiyatifinde olarak bu Web Site’nin içeriğini, Kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti ve Web Site’deki diğer hususları dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve SAVAŞ BOYA Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

Hataların en aza indirilmesi için her türlü gayret gösterilmekle birlikte, Web Sitesi'nde mevcut ya da oluşabilecek yanılgı ve hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
 

Uyarı

Web sitesi zaman zaman diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Web Sitelerinden birinden bağlantı takip ederseniz lütfen kullanım koşulları ile gizlilik politikalarını kontrol ediniz. SAVAŞ BOYA bu kullanım koşulları ve gizlilik politikaları ile ilgili hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmemektedir.
 

Bilgi Alma Hakkı

SAVAŞ BOYA’e kişisel verilerinizi sunmuş iseniz; Kişisel verileriniz kayıtlı olup olmadığı, hangi verilerin kaydedildiğini öğrenmek istemeniz ve/veya verilerin düzeltilmesini ya da silinmesini talep etmeniz durumunda lütfen SAVAŞ BOYA ile iletişime geçiniz. SAVAŞ BOYA en kısa sürede talebiniz doğrultusunda işlem yapacaktır.
 

SAVAŞ BOYA ile İletişim

SAVAŞ BOYA ile aşağıdaki İletişim kanallarını kullanarak ulaşabilirsiniz:

Adres: Ayazma Yolu No: 2 Kağıthane / İSTANBUL